Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

2008 M. STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ REZULTATAI

Rezultaų failą galite parsisiųsti iš čia

Turintys klausimų apie stojamuosius kreipkitės į Vidą Sevrukienę, direktoriaus pavaduotoją ugdymui birželio 17-26 dienomis nuo 15 00 iki18 00 val.

KAIP ĮSTOTI?
• 2008 m. stojamieji egzaminai vyks birželio 2, 3, 4 dienomis. Paraiškos stoti priimamos nuo gegužės 6 d. iki 27 d. Rašomas pareiškimas (nepilnamečiams rašo tėvai), pridedamos 2 fotonuotraukos ir gimimo liudijimo kopija.

Naujuoju mokyklos puslapiu www.vienozinskis.lt galima paraišką pateikti internetu.

• Į dieninį skyrių laikomi 3 egzaminai: piešimas, tapyba, kompozicija.
Pastaraisiais metais į vieną vietą pretenduoja trys - keturi mokiniai (priimame 140 mokinių).

į Dieninį skyrių priimami mokiniai nuo 12 iki 17 metu. Įš 15-17 metų mokinių bus formuojamos atskiros klasės kurioms pamokos prasidės darbo dienomis nuo 19 00 val. ir šeštadieniais nuo 12 00 val.

• Į vakarinį skyrių stojamųjų egzaminų nėra. Pirmenybė teikiama anksčiau padavusiems paraišką

Paraiškos stoti priimamos nuo gegužės mėnesio.

Galima be stojamųjų egzaminų mokytis mūsų mokyklos dizaino, fotografijos, animacijos, video meno, studijose.

Mokykloje taip pat veikia mokykos pedagogų pagal individualios veiklos programas vedamos dailės pagrindų, grafikos, keramikos, kaligrafijos studijos. Taip pat veikia dailës studijos vaikams nuo 5 metų. Daugiau informacijos skyriuje PAPILDOMOS STUDIJOS arba tel. 2332550

pagrindinis

naujienos